• godziny pracy Sekretariatu

Poniedziałek - Czwartek - 7:00 - 16:00

Piątek - 7.00 - 15.00

• zapisywanie uczniów

Przeniesienie ucznia między szkołami w czasie roku szkolnego następuje na podstawie druku PRZEKAZANIA UCZNIA.

• duplikat świadectwa

Duplikaty świadectwa w przypadku utraty lub zniszczenia oryginału wystawia się na pismeny wniosek absolwenta lub ucznia. Pobiera się opłatę w wysokości równej kwocie opłaty skarbowej ( od 01.01.2007r wynosi 26zł). Wydanie duplikatu następuje na podstawie dowodu tożsamości. Duplikat ma moc oryginału.

• legitymacja uczniowska

Uczeń przyjęty do szkoły otrzymuje legitymację szkolną lub m-Legitymację nieodpłatnie.

• duplikat legitymacji uczniowskiej

W przypadku zniszczenia lub zagubienia legitymacji szkolnej duplikat wystawia się na wniosek rodzica lub opiekuna. Pobiera się opłatę w wysokości równej kwocie opłaty skarbowej ( od 1.01.2007r wynosi 9zł).
W przypadku zmiany miejsca zamieszkania wtórnik legitymacji uczeń otrzymuje bezpłatnie.

Opublikował: Krzysztof Ślęzak
Publikacja dnia: 22.01.2024, 10:37